Kdo jsme

Digitl vznikl spojením dvou zkušených profesionálů, ze zdánlivé odlišných odvětví. Michael vzdáleně pracuje zejména pro mezinárodní korporace v oblasti HR. Za to Vojtěch během pandemie expandoval, jak svůj e-commerce business, tak zároveň začal nabírat více významných klientů za účelem sdílení svého know-how z oblasti strategického marketingu. Číst celé...

 

Michael Kozák

Má vystudovaný management a psychologii. Odborník na moderní HR a efektivitu vnitrofiremních procesů. Pracoval ve společnostech, jako Microsoft, Coca Cola nebo Hewlett Packard (HP). Momentálně se v rámci regionální HR pozice stará o 40,000+ zaměstnanců ve více než padesáti zemích ve společnosti Johnson & Johnson.

 

 

 

Vojtěch Šmida

Věnuje se marketingu již přes 10 let, pracoval v agentuře PeckaDesign, kde pracoval pro klienty jako lékárny Benu, Megapixel, Hudy a další... Aktuálně provozuje vlastní e-shopy ve 4 zemích s držáky na TV (TelevizníDržáky.cz) a pečuje o marketing vybraným klientům Tipli, Eko modular a další. Pravidelně navštěvuje marketingové školení a konference a je Google Partner.

 

 

 

Zpět do obchodu