O Digitlu

Digitl vznikl na začátku roku 2022 spojením dvou zkušených profesionálů, ze zdánlivé odlišných odvětví. Velkou roli na vzniku měla pandemie. Během ní se Michael vrátil z Prahy zpátky na Jižní Moravu, odkud vzdáleně pracuje zejména pro mezinárodní korporace v oblasti HR. Za to Vojtěch během pandemie expandoval, jak svůj e-commerce business, tak zároveň začal nabírat více významných klientů za účelem sdílení svého know-how z oblasti strategického marketingu.

 

Vojta i Michael pracují vzdáleně s využíváním nejmodernějších technologií k maximalizaci vlastní produktivity práce. A přesně to učí i ostatní firmy.

 

Již delší dobu si oba sdíleli své zkušenosti a názory na to, jak by efektivně a celostně měli firmy fungovat, jak směrem dovnitř (HR), tak směrem k zákazníkovy (Marketing). 

 

Velkým tématem, které v diskuzích řešili byla digitální připravenost firem v okolí a jejich naprosto rozdílná úroveň konkurenceschopnosti. Málokteré středně velké firmy, zejména v tradičních odvětvích, využívají správně přístupné (a zároveň levné) nástroje, či přístupy, k maximalizaci produktivity mimo výrobní procesy. Toto plýtvání zdroji pramenící z neznalosti nejmodernějších trendů, jako jsou automatizace kancelářských procesů či nové online cesty k zákazníkovy se stalo hlavním motivem k založení Digitlu. Unikátní kombinací profesních profilů Michaela a Vojtěcha se Digitl odlišuje od konkurence na trhu. Digitl není IT firma. Digitl není školící firma. Digitl je business partner, který pomáhá nastartovat skutečnou digitální transformaci firem jazykem, kterým ostatní rozumí

 

Zpět do obchodu